Wedding Wars (2006)
Wedding Wars

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Dram, Komedi

Ekleyen:

Tarih: 29/01/2010

Bu film, 24.543 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

Wedding Wars (2006)

Shel Grandy düğün organizasyonları yapan başarılı ve eğlenceli biridir. Shel Grandy’nin ağabeyi Ben Grandy, valinin kızı Maggie Welling ile evlenecektir ve vali düğün organizasyonunu John Stamos’un organize etmesini ister. Vali Conrad Welling, homofobik biridir ve eşcinsel evliliğe karşıdır. Vali Conrad Welling, damadının kardeşinin eşcinsel olduğunu öğrenince olaylar farklı bir boyut kazanır.

FRAGMANI
SITENE EKLE

Bir Yanıt - “Wedding Wars (2006)”

  1. Görkem

    01. Mar, 2010

    Uzun zamandır arşivimde bulunan fakat nedense hep izlemek için ertelediğim bir filmdi. Nihayetinde dün gece birçok film arasından seçimim Düğün Savaşları’ ndan yana oldu. Filmi izlemeye başlamadan önce yorumlara şöyle bir göz atmak istedim ve gördümki kimse tarafından pek beğenilmemiş ve olumsuz düşüncelere maruz bırakılmış. Bu filmi izlemem yada izlememem için bir etken teşkil ettimi diye sorarsanız hayır.. Açık konuşmak gerekirse ben filmi çok beğendim. Uzun zamandır bu kadar keyif alarak bir film izlediğimi hatırlamıyorum. Bilemiyorum belkide insanlar Eşcinsel Temalı bir senaryoya sahip olduğu için yorumlarını böylesine düşük tuttular. Filmde aslında verilen okadar çok mesaj vardı ki beni en çokta etkileyen bu oldu. 2 kardeş arasındaki bağların cinsel kimliği yüzünden zedelenmesi ve sonrasında verilen mücadelenin tarafların birbirine olan bağlarını ne kadar güçlendirdiğini anlatan kaliteli bir filmdi bana kalırsa. Biran için kendimi Shel’ in (John Stamos) un yerine koydum ve aceba dedim..! Aceba bende böyle bir eyleme ön ayak olsam ne kadar yandaş toplayabilirim kendime. Ama halen birçok konuda tabularını yıkamamış bir toplumda böyle bir girişimde bulunma sanırım felaketle sonuçlanırdı. Bir eyalet savcısının önce mesleği için cinsel kimliğini gizlemesi ve ardından aşkı için hiç geri atmadan bunu herkese ilan etmesi takdire şayan bir durumdu benim için.

    Anlatılması gereken aslında okadar çok şey varki bu güzel ve mesajlarla dolu olan filmle alakalı. Hak verirsiniz ki çok detaya girip izlemeyenlerin merakını süistimal etmekte istemem. Eşcinsel temalı filmleri izlemek için illaki GAY olmamız gerekmiyor. Bu at gözlüklerini gözlerimizden çıkaralım ve hayata daha geniş detaylarından bakalım arkadaşlar.

    Mutlaka herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğüm kaliteli bir yapımdır… Olumsuz yorumlara lütfen aldırmayın ve 1.5 saatinizi ayırarak bu filmi izleyin…

Yorum Bırakın