The Deep End (2001)
Dipsiz

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Dram, Gerilim, Mistik

Ekleyen:

Tarih: 05/01/2009

Bu film, 7.129 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

The Deep End (2001)

İyi bir kadın, korkunun ve çaresizliğin kendisini yıldırmasına izin vermeden ailesini koruyabilmek için ne kadar savaşabilir? Bir suçu üstlenebilir mi? Peki ya suç işleyebilir mi? Her şeyi, hatta hayatını bile riske atabilir mi? Tüm inandıklarını bu uğurda yitirmeyi göze alabilir mi?…

Tahoe Gölü kıyısında sıradan bir hayatın rahatlığı içinde yaşayan bir ev kadınıdır Margaret Hall. Deniz kuvvetlerinde çalışan kocası, ayın büyük bir kısmını evinden ve ailesinden uzak geçirmektedir. Onun yokluğunda Margaret ailesi için her şeyin en doğrusunu ve en iyisini yerine getirmeye uğraşmaktadır.

Bu tekdüze hayat içinde bile, hep acil çözülmesi gereken problemleri hızlı kararlarla çözmeye uğraşmaktadır. İşte büyük oğlu Beau’nun bir gün önce kavga ettiği erkek arkadaşını ertesi sabah evinde dışında ölü bulunca, oğlunu kurtarmak için cesedi saklar.

Bu olay Alek Spera’yı harekete geçirir. Olayları bilmektedir ve Margaret her ne kadar üstünü örtmeye çalışsa da, aralarında bir kedi -fare kovalamacası başlamıştır. Margaret, oğlunu ve ailesini kurtarabilmek için kendini feda etmeye ve şantaja boyun eğmemeye kararlıdır…

FRAGMANI
SITENE EKLE

Bir Yanıt - “The Deep End (2001)”

  1. Görkem

    01. Mar, 2010

    Hayatımda izlediğim ilk Eşcinsel Temalı Film olma özelliğini taşıyan ve bendeki yeri apayrı olan bir yapım. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle hatta DVD’ sini bana vermesiyle izlemiştim. O kadar heyecanlıydım ki izlemeden önce. Neticede bir ilk olacaktı bu benim için. Ve gerçekten etkiside çok büyük oldu bende. Herzaman bildiğimiz gibi fedakar ve yapıcı olan bir anneyi ön planda görüyoruz filmde. Mutlaka izlenmeli diye düşünüyorum. Bir hayli uzun zaman oldu izleyeli aslına bakarsanız. Bu aralar tekrar izleyebilirim..

Yorum Bırakın