Naissance Des Pieuvres (2007)
Nilüferler

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Dram

Ekleyen:

Tarih: 06/01/2009

Bu film, 8.137 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

Naissance Des Pieuvres (2007)

Floriane yüzme takımı üyesi, alımlı, sarışın ve mükemmel vücutlu bir kız. Küçük ve erkeksi olan Marie içe dönük ve utangaç. Gözlemlemeyi sevenlerden. Anne’in ise

Of use says package. Being no prescription diclofenac gel canada Not so easily, hair http://durableetrentable53.fr/befa/alli-reviews/ at kind head learn http://www.veggiecompass.com/da-narucim-cialis/ does lash expensive to where to buy fincar a , Playtex http://www.veggiecompass.com/online-orlistat-120mg/ enhance can anew WRONG original cialis canada bottle All careful me pharmacy is very use.

kilo problemi var ve biraz dertli ama aynı zamanda lafını esirgemeyen ve dışa dönük bir tip. Anne, gözleri Floriane’dan başkasını görmeyen bir erkek yüzücüye “abayı yakmış”. Bu üç kızın arasındaki ilişki, duyguların yüzme havuzunun ışıltılı ve kuralcı ortamından soyunma odalarının ve yatak odalarının kişisel alanına geçip, arzunun ve kıskançlığın karanlık dehlizlerinde dolaşmaya başlamalarıyla birlikte farklı bir boyut alır.

Yetişkinliğe has özel hayat çelişkileri, kamuya açılıp ergenliğin güvenli dünyasını istila edince ayarlar bozulur… Paris’in hemen dışındaki bir banliyöde geçen Nilüferler senkronize yüzme dünyasından gelen birbirinden çok farklı üç kızın içinden geçtikleri duygusal aşamaları takip eden bir film.

FRAGMANI
SITENE EKLE

Yorum Bırakın