ciwciw.com, CiwCiw.com’un resmi blog’udur.

CiwCiw.com Hakkında
CiwCiw.com ilk olarak 28 Eylül 2005 yılında, çeşitli konuların işlendiği bir web sitesi olarak free hosting veren bir firmanın altında yayın hayatına başladı. 4 ay gibi kısa bir süre sonra www.ciwciw.com olarak kendi alan adı altında, eşcinsel temalı filmler arşivi olarak yayın hayatına devam etti. Forumlarında yerli ve yabancı bir çok film, dizi film, kısa film ve belgesel tanıtıldı. Bu başlıklar altında üyeler filmler hakkında kendi görüşlerini belirtmelerinin yanı sıra, birbirlerine bir çok konuda da yardımcı oldu. Hatta bazı üyeler filmlerin altyazılarını Türkçe’ye çevirerek, bir çok kişinin izlemesine olanak sağladı. Bunların dışında Facebook, Twitter, YouTube, Dailymotion gibi bir çok sosyal medyada yer alıyor.

Şu anda aradan 5 yıl geçti ve CiwCiw.com’un üye sayısı da 3500 kişiyi geçti. Şimdi bunun mutluluğunu tüm üyeleri ve ziyaretçileriyle paylaşıyor.

CiwCiw.com, 3500’den fazla üye sayısıyla, 5 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin ilk kurulan en geniş eşcinsel temalı filmler arşivine sahip bir paylaşım ortamıdır. Tüm eşcinsel ve eşcinsel dostu kişilerin birlikte geliştirdiği, “her şey paylaşım ve sanat için” diyerek, hiç bir şekilde ticari amacı olmadan yoluna devam etme yolunda hızla ilerlemektedir.

Arşivinde Türkçe altyazılı, İngilizce altyazılı ve altyazısız filmler yeralmasının yanı sıra dizi filmler, kısa filmler, belgeseller ve soundtrack’ler bulunmaktadır.

Popüler filmlerden bazıları ise; Another Gay Movie, La Ley Del Deseo, Latter Days, Gece, Melek ve Bizim Çozuklar, Total Eclipse, Yossi & Jagger, Shortbus, Brokeback Mountain, Le Temps Qui Reste… ve daha yüzlercesi.

CiwCiw.com – Türkiye’nin En Kapsamlı Eşcinsel Temalı Filmler Arşivi