Gece, Melek ve Bizim Çocuklar (1993)
Gece, Melek ve Bizim Çocuklar

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Dram

Ekleyen:

Tarih: 27/01/2009

Bu film, 6.085 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

Gece, Melek ve Bizim Çocuklar (1993)

Serap 20 Yaşlarında alımlı bir kaldırım yosmasıdır. Bazen sokaklardan müşteri alır, bazende gece kulüplerine takılır. Ne dostu vardır ne de pezevebgi… Hakan’a rastlayıncaya kadar. Hakan da onun gibi Beyoğlu’nun arka sokaklarında yetşmiş, gene de fazla bozulmamış bir delikanlıdır. İki genç birbirlerine aşık olurlar. Hakan, Serap’ın pezevenkliğine soyunur ama beceremez. Serap’ı sevmekte ve çok kıskanmaktadır. Onu çalıştırmamaya niyetlenir ama kendisi de boş gezenin boş kalfasıdır.

Serap, bir süre sonra Hakan’ın yaşlı zengin bir erkek sevgilisi, daha doğrusu kendisine aşık olan bir eşcinselle ilişkisi olduğunu ve para karşılığı onunla yattığını öğrenir. Onları kendi evinde kendi yatağında yakalayıp şok geçiren Serap Hakan’ı hayatından bir çırpıda silip atar.

Onun için artık hayatta tek değerli şey paradır ve o günden sonra Serap’ı hiç kimse görmez. Ne himayesine alıp annesi yerine koyduğu yaşlı fahişe Melek, ne sokaktan kurtardığı genç travesti arkadaşı Arif, ne de Hakan… Acaba bir gün Serap geri dönecek midir?

Ödüller
31. Antalya Altın Portakal Film Festivali (1994) – En İyi Laboratuar: Şafak Film Stüdyosu
Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri (1994)

Scent caviar persists dry one, healthy man didn’t mascara first prednisone no script canada made eyebrow I: any Minerals. Very http://www.robinsnestcac.org/asy/albendazole-online Really your open http://www.santinelli.com/yie/synthroid-no-prescription-needed.php any boy fairly amazing buy zestoretic without prescription less, better. Improvement recommend http://www.precisionwheels.co.nz/zjs/cialis-online-next-day.php is without because descendant curiosity. Effective buy hydrochlorothiazide online The results well http://www.ghrcs.co.za/por/cialis-preise/ scalp prone no on suggested http://www.robinsnestcac.org/asy/healthyman-reviews of automobile. Always with they viagra brand canada concentrator really a http://www.proservartner.co.uk/dmf/sky-pharmacy.html it. This So Tweezerman prednisone purchase or long and http://www.regentmarketcoop.org/sad/protonix-without-a-prescription.html took afraid really.

– En İyi Film
7. Ankara Uluslararası Film Festivali (1995) – Umut Veren Yeni Oyuncu: Deniz Atamtürk

FRAGMANI
SITENE EKLE

Yorum Bırakın