Another Gay Movie (2006)
Another Gay Movie

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Komedi

Ekleyen:

Tarih: 05/01/2009

Bu film, 14.779 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

Another Gay Movie (2006)

Yılın en deli komedisi 4 kafadarın lise mezuniyeti ile başlar. Onlar isteklidirler, onlar meraklı ve heyecanlıdırlar. Yalnızca gay-life hakkında tecrübesizdirler.

Lise öğretmeni Mr. Puckov takıntılı Andy, Travesti olma yolunda Nico, kendini iyi hissettirecek bir arkadaş arayan ayaklı kütüphane Griff ve kondisyon delisi Jarod çok iyi arkadaştırlar. Ailelerine yakalansalar da, onlar ailelerinde bazı tuhaflıklar sezseler de yine de eşcinselliği içlerinde yaşamaktadırlar. Bekaret artık sıkınca, hayallerini hayata geçirmek için biraraya gelirler. Herbirinin farklı planları vardır.

Filmin iki yardımcı oyuncusundan James Getzlaff, izlenme rekoru kıran “Boy Meets Boy” adlı “Doğru Eşini Seç Parayı Götür” türü yarışmada başarılı olmuştu. Diğeri Darryl Stephens, 2 yıldır devam eden “Noah’s Arc” adlı eşcinsel diziden.

“American Pie” ve daha pek çok filmlerin de ti’ye alındığı film hoş bir seyirlik…

FRAGMANI
SITENE EKLE

2 Yanıt - “Another Gay Movie (2006)”

  1. Görkem

    01. Mar, 2010

    Aslında bu film serinin ilk filmi… Ben nedense öyle denk geldi ikinci filmi ilk olarak izlemiştim ve gerçekten inanılmaz eğlenmiştim.. Gülmekten yerlere yattım desem sanırım abartmış olmam..:) Bu film biraz sönük kalmış aslında.. Ama devam filmi olan ”Another Gay Sequel” filmini şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.. İnanılmaz eğlenceli bir film.. Karakterler o kadar doğru seçilmişki olay budur diyorsunuz.. Tabi homofobik arkadaşların bu yaptığım yoruma nasıl cevaplar vereceğini az çok tahmin ediyorum ama herkes önce aynanın karşısına geçip kendine bakmalı ve önce insanlara saygı duymasını öğrenmeli…

  2. sugarboy

    10. Ağu, 2011

    Another Gay Movie (2006) ve ”Another Gay Sequel” iki filmide indiriyorum bakalım.. umarım alt yazılarda sorun yasamam ve sorunsuzca filmi izleyebilirim.. herkez bu filmleri izliyor ve keyif aldıklarını söylüyorlar bakalım bi izleyelim izledikten sonra tekrar yorum yaparım 🙂

Yorum Bırakın