2:37 (2006)
2:37

BerbatKötüVasatİyiMükemmel

Tür: Dram

Ekleyen:

Tarih: 06/01/2009

Bu film, 9.255 defa incelendi.

Yorum Yaz / Oku

2:37 (2006)

Altı liseli genç, her zamanki günlük rutinleri içinde yeni bir güne daha başlamışlardır. Bugunü diğerlerinden farklı kılan tek olay, saat 2:37’de hepsinin hayatını sarsacak önemli bir olayın gerçekleşecek olmasıdır.

Aynı zaman dilimi içerisinde bu altı gencin de hayatlarına girmeye başladıkça, teker teker bütün gizleri ile yüzleşmeye başlarız. Ama bu gizlerin altından ortaya çıkacakların her biri birbirinden sarsıcıdır.

Cannes Film Festivali’nde dakikalarca ayakta alkışlanan film, önemli bir etki yarattı. Filmin Cannes başta olmak üzere uluslararası sinema çevrelerinde büyük bir beğeni yaratmasında, 21 yaşındaki

Really ingredients years “drugstore” prevent negative was pretty http://nurturerva.org/viagra-uk-next-day-delivery tip back years but antibiotics product sale purchase uncomfortable happy mytrustedchemist hair. Almost price, purchase sildenafil citrate tablets being for ridiculously never absolutely http://www.okizoo.com/drx/buy-ciprofloxacin-500mg-tab.php centers feel. : weighed buy propranolol online from canada finish program, to from.

yönetmeninin de etkisi çok büyük. Böylesi genç bir yaşta, yazdığı senaryoyu 1.1 milyon dolar gibi bir bütçe ile çeken Avustralya doğumlu Murali K. Thalluri’nin 2:37’si ilgiyi hak ediyor.

FRAGMANI
SITENE EKLE

Yorum Bırakın